Доброго дня, шановні учні та батьки!
Нагадуємо, що триває реєстрація на участь у Пробному зовнішньому
незалежному оцінюванні 2021. Зареєстуватись на пробне ЗНО 2021 можна на
сайті ЛРЦОЯО - http://lv.testportal.gov.ua до 19.01.2021.
За посиланням:
знаходиться відео з інформацією про те, як здійснити реєстрацію на
Пробне ЗНО 2021.

ЗНО - 2021

/Files/images/IMG_20201026_094630.jpg

/Files/images/IMG_20201023_123333.jpg

/Files/images/IMG_20201026_094612.jpg

ПРОБНЕ ЗНО 2019


Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з:

української мови і літератури відбудеться 16 березня,

історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Методичні матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Визначення тестового балу

Що таке тестовий бал, як він визначається й конвертується в оцінку (бал) за рейтинговою шкалою 100 – 200?

Тестові бали–сума балів, отриманих за виконання завдань тесту.

Підрахувати тестові бали учасник тестування може одразу після оприлюднення правильних відповідей до завдань тесту (розміщуються на сайті центру після 16:00 наступного дня після проведення), використовуючи схеми оцінювання завдань тесту, які містяться розділі «Предмети ЗНО»

Як визначаються результати зовнішнього оцінювання за 100-бальною шкалою?

Цей процес складається з кількох етапів.

• Спочатку обчислюють тестовий бал кожного учасника – суму балів, отриманих за виконання завдань тесту.

• Потім тестовий бал конвертується, тобто за спеціальною процедурою перетворюється на шкальований бал – оцінку за 100-бальною шкалою, а саме обчислюється процентний ранг (процентиль) кожного учасника тестування – це відсоток учасників, тестові бали яких не перевищують тестовий бал конкретного учасника. Використовуючи такий розподіл, і визначають оцінки за шкалою 100 – 200 для реального розподілу тестових балів.

• Заключним етапом опрацювання результатів тестування є їх розміщення на інформаційних сторінках учасників та опублікування таблиць переведення тестових балів в оцінки за шкалою 100-200 балів з кожного предмета (сесії предмета).

Наголошуємо, що кожному року, предмету та сесії тестування відповідає своя окрема таблиця переведення балів, тому використання таблиць минулих років (інших сесій) не є коректним для визначення балів за шкалою 100-200.

Чи може учасник ЗНО одразу після складання тесту визначити свій тестовий бал і бали за рейтинговою шкалою 100-200 балів?

Учасник може визначити лише свій результат у тестових балах. Порахувати кількість набраних тестових балів можна одразу після оприлюднення правильних відповідей до завдань тесту.

З’ясувати свій результат у балах за рейтинговою шкалою (100 – 200 балів) буде неможливо до оприлюднення таблиці переведення тестових балів у шкальовані. Адже вона створюється лише після того, як роботи всіх учасників із відповідного предмета, сесії і року тестування перевірені.

Чи можна за тестовими балами приблизно передбачити свій шкальований бал?

Чим більше завдань правильно виконав учасник, тим вірогідніше, що він випередив більше абітурієнтів. А отже, його результат за шкалою 100 – 200 буде кращим.

Між тестовими і шкальованими балами є істотна відмінність. Величина тестового бала абітурієнта залежить лише від кількості і типу завдань, які він розв’язав. Природа шкальованого бала зовсім інша: його величина залежить від того, яку кількість учасників тестування (у відсотках) випередив певний абітурієнт.

Інформацію підготовлено за матеріалами :

Стаття В. Гороха « Завдяки шкалюванню ми можемо зрівняти різні за складністю варіанти тесту».

Стаття В. Бойка про визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та пороговий бал

Наказ Українського центру оцінювання якості освітивід 24.05.2016 № 99 «Про затвердження Методики переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за виконання сертифікаційної роботи, у рейтингові оцінки (за шкалою 100 – 200 балів)»

Підготовка до ЗНО-2018

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів

з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України.

Курс «Математика. Підготовка до ЗНО»дасть можливість закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Теми викладаються послідовно та максимально адаптовані для того, щоб учень легко та без сторонньої допомоги міг засвоїти їх.

Курс «Українська мова та література.Підготовка до ЗНО»містить модулі фонетики, орфографії, лексики, фразеології, словотвору, морфології та синтаксису. Особлива увага сконцентрована на питаннях, що найчастіше трапляються у тестах.

Розділ з української літератури дозволить слухачам освіжити свої знання з цього предмету від часів усної народної творчості до періоду Розстріляного відродження та Шістдесятників. За допомогою додаткових відео- та аудіозаписів пісень і творів, які було покладено на музику або використано для написання п’єс, опер, балетів, курс швидко відновить у пам’яті основні сюжетні лінії багатьох творів, їх жанр, тему,ідею тощо.

Курс «Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО»охоплює часи від заселення території до подій сучасності. Слухачі зможуть поновити в пам’яті і вивчити історичні дати та періоди найважливіших подій і процесів. В результаті вони отримають можливість пояснювати та аналізувати історичні факти, визначати найважливіші зміни і значення подій, що відбувалися в житті України та людства.

/Files/images/4.jpeg

Додаток до листа РОІППО

від 02.03.2018 № 01-16/253

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО

уже на інформаційних сторінках учасників

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.

З 01 березня 2018 р. учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей мають можливість роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні, де вказані адреси пунктів проведення.

Для цього необхідно зайти на «Особисту сторінку учасника ПЗНО» (за логіном та паролем, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua .

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

Календар пробного ЗНО -2018

24 березня 2018 р. – українська мова та література

31 березня 2018 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія,фізика, хімія, біологія.

Бажаємо успіху!

zno

Ви вже знаєте?!

Вартість одного пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО)

у 2018 році – 132 грн.

Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні випускних класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, котрі виявили бажання ознайомитись з процедурою та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів.

Процедура реєстрації проста:

1.Зайти на сайт ЛРЦОЯО- lv.testportal.gov.ua з09 до 31 січня 2018 р.- закладка «Пробне ЗНО-2018».

2. Заповнити аплікаційну форму.

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.

4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 5-ти робочих днів Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

5. З 01 березня 2018 р. з інофрмаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

На окремих щасливчиків очікує бонус-подарунок- перевірка вчителями – екзаменаторами відкритої частини сертифікаційної роботи.

Кому пощастить?

перші 200 зареєстрованих осіб – з англійської мови;

перші 250 - з української мови і літератури;

перші 300 – з математики.

Терміни проведення пробного ЗНО:

24 березня 2018 р. – українська мова і література;

31 березня 2018 р. – історія України, математика, іноземні мови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

Великий успіх починається з маленького шансу!

Кiлькiсть переглядiв: 815

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.