Поради психолога батькам,щоб дитина була успішною.

Найбільшого успіху в навчанні досягають ті діти, батьки яких усвідомлюють, щоб рівень знань, умінь, навичок дитини був високим, вони зобов'язані брати активну участь у навчальному процесі. Ваш особистий стиль повинен відповідати вашому ідеалу в виховані дитини. Згідно з вашим ідеалом ви маєте забезпечити такі умови за яких корисна діяльність поступово сформує особистість з вашої дитини . Якщо дитина бачить активну участь батьків у навчанні, їх зацікавленість в її успіхах, вона намагається працювати ще більше.

1.Формуемо інтерес до навчання: Закликайте дитину міркувати з приводу домашніх завдань і їх можливого виконання. Тоді в неї з'являється бажання випробувати свої можливості, тобто вона виконуватиме домашнє завдання. Якщо дитина укладається в терміни, які ви визначили, або зробила самостійно якесь завдання, то, природно, у неї виникає бажання закріпити цей успіх і спробувати домогтися нового. А це вже інтерес до навчання.

2.Реакція на помилки в школі: Нехай дитина обговорює з вами всі проблеми, що виникли в школі. До того ж якщо дитина ділиться тим, що її найбільше хвилює, не лайте її за якісь помилки й невдачі! Діти потребують простору для помилок, бо навчаються. Вони мають навчитися виправляти помилки й бути відповідальними за свій вибір. Не додавайте переживань дитячому серцю.

3.Фокусуемось на процесі, а далі вже результат: Процес навчання може бути успішним, якщо учень одержує від нього задоволення. Якщо змушувати дитину вчитися, то це ні до чого доброго не призведе. Нарікаючи на школу чи вчителя – знайте, що це вплине на здатність школи навчати вашу дитину.

4.Виховуемо культурно освідчену, здорову особистість: Показуйте дитині , що вона багато, може і що ви вірите в її сили. хваліть дитину, якщо вона цього заслужила але не так, щоб вони вважали себе королями та принцесами. Так у дітей розвинеться здорова самооцінка, і вони знатимуть, коли похвала заслужена, а коли–недоречна. Це надихатиме її на нові досягнення. Вилучіть зі свого спілкування з дитиною образливі слова. Інакше вона вам може повірити. Допомагайте дітям формувати образ здорової людини. Пам’ятайте, що стандарти краси постійно змінюються Не забувайте приділяти час собі, щоб дитина бачила, що ви особистість. Не робіть її найважливішою у своєму житті так, щоб у вас не було стосунків з іншими людьми–це вплине на її власну здатність будувати стосунки.

5.Спільний сімейний час: Розвивайте в дитині сильне відчуття родини. Запровадьте сімейні ритуали, які робитимете разом. Допомагайте дітям зрозуміти їхнє місце у світі–діліться з ними мовою вашої родини, розповідайте родинну історію чи спогади.

Слід пам’ятати, що дитина — це індивідуальність, неповторна ще від народження. Тому те, що добре для однієї дитини, може виявитися неприйнятним для іншої. Тільки батьки можуть повністю знати свою дитину. Вони вивчають її з перших днів існування й разом із нею знаходять найсприятливіші способи виховання. Батьки мають постійно вдосконалювати знання про свою дитину. Це запорука успіху.

ЗНО-2018: реєстрація триватиме з 6 лютого до 19 березня, а тестування відбудуться з 22 травня до 23 червня

2018 року реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Це передбачено Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, затвердженогонаказом МОН.

Змінювати реєстраційні дані можна буде до 2 квітня, а до 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки. У них буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування пройдуть у такому порядку:

· математика – 22 травня

· українська мова і література – 24 травня

· іспанська, німецька, французька мови – 29 травня

· англійська мова – 1 червня

· біологія – 4 червня

· історія України – 6 червня

· географія – 8 червня

· фізика – 11 червня

· хімія – 13 червня.

Результати з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня, з інших предметів – до 21 червня.

Графік проведення додаткової сесії ЗНО буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії триватиме з 3 до 21 травня 2018 року. Вона буде доступна для окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасників АТО, осіб з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу тощо).

Нагадуємо, що на платформіPrometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України. Вони відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення.

Кiлькiсть переглядiв: 911

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.