Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», слоган якого ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Мета: підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Офіційнийвеб-сайт проекту "Я маю право!" -http://pravo.minjust.gov.ua

План заходів

з підготовки і проведення у 2018 році Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право»

у Блажівскій ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ п/п Заходи Термін проведення Відповідальний
1. Тематичні бесіди, класні години, засідання круглого столу «Права людини» Січень-грудень 2018року Класні керівники 1-11 класів
2. Проведення заняття батьківського лекторію правових знань на тему: “Стратегія виходу із конфліктної ситуації”. Січень 2018рік Заступник директора з ВР Коханевич Л.В.
3. Засідання шкільних методичних об’єднань вчителів-предметників «Проведення у 2018 році Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» Січень-березень 2018року Керівники шкільних методичних об’єднань
4. Єдиний урок з профілактики негативних явищ в учнівському колективі на тему: “Кримінальний Кодекс України”. Березень 2018рік Класні керівники 5-11 класів
5. Роз’яснювальні лекції з профілактики правопорушень серед учнів. Протягом 2018року Практичний психолог Кибукевич Н.Ф., заступник директора з ВР Коханевич Л.В.
6. Засідання «Круглого столу» на тему «Актуальні питання забезпечення прав і свобод людини в Україні» для учнів 11-х класів Січень 2018рік Вчитель правознавства Борисовець Б.І.
7. Розміщення на шкількому сайті посилання на веб-сайт проекту -http://pravo.minjust.gov.ua Березень 2018рік Заступник директора з ВР Коханевич Л.В.
8. Організація проведення виставки малюнків “Закон і ми”. Вересень-жовтень 2018рік Бібліотекар школи Коханевич Л.П.
9. Поповнення тематичними матеріалами інформаційних класних куточків та загальношкільних інформаційних стендів. Упродовж 2018 року Класні керівники, адміністрація школи
10. Виставка літератури з правової тематики. Квітень 2018рік Бібліотекар школи Коханевич Л.П.
11. Виставка малюнків «Захист прав дитини в Україні» Грудень 2017 рік Вчителі правознавства та інформатики
12. Висвітлення на сайті школи заходів щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» Упродовж 2018 року Заступник директора з ВР Коханевич Л.В.
Директор школи В.А. Степанча

/Files/images/завантаження.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 218

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.